centrum planeta
zmień lokalizację
tel. 14 68 58 804
e-mail: kino@planetabrzesko.pl
DOLBY SURROUND - 3D DIGITAL CINEMA
Jesteś tutaj: Home > Aktualności

Aktualności

AVENGERS: WOJNA BEZ GRANIC – PREMIERA 26 KWIETNIA!


Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo
gatunek: akcja, sci-fi
produkcja: USA
2d napisy, 3d dubbing, 156 min.

+ czytaj dalej

TAM, GDZIE MIESZKA BÓG – PREMIERA 20 KWIETNIA!


Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.

reżyseria: Graciela Rodriguez Gilio, Charlie Mainardi
gatunek: familijny, przygodowy, religijny
produkcja: Argentyna
2d, napisy, 83 min.

+ czytaj dalej

MARIA MAGDALENA – OD 20 KWIETNIA!


„Maria Magdalena” to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii, młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu. Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem

reżyseria: Garth Davis
gatunek: Dramat
produkcja: Wielka Brytania
2D dubbing, 120 min.

+ czytaj dalej