centrum planeta
zmień lokalizację
tel. 14 68 58 804
e-mail: kino@planetabrzesko.pl
DOLBY SURROUND - 3D DIGITAL CINEMA
Jesteś tutaj: Home > Reklama w kinie

Reklama w kinie

Zareklamuj się w Kinie Planeta na dużym ekranie!

Nasze kino oferuje szerokie możliwości zareklamowania się zarówno na ekranie, jak i na terenie kina, na materiałach promocyjnych oraz stronie internetowej. Zainteresowanych prosimy  o kontakt pod adres kino@planetabrzesko.pl . Prześlemy szczegółową ofertę.

REKLAMA W KINIE

Sala wypełniona po brzegi ludźmi, wokół unosi sie atmosfera oczekiwania, po chwili gaśnie światło i zapada cisza. Wszyscy kierują wzrok na ogromny ekran, na którym pojawia się szlachetny obraz, a z głośników wybrzmiewa przejmujący dźwięk, który wywołuje drżenie całego ciała… . Przenosimy się w świat, który dogłębnie wzrusza, przeraża lub bawi do łez. Magia kina jest wielka i dzisiaj ciężko nam sobie wyobrazić brak możliwości poddawania się temu czarowi. Każdy z nas ma swój ulubiony film, do którego uwielbia powracać po to, aby poczuć się lepiej. Kino to miejsce, gdzie przenosimy się w inny wymiar, to medium, które ma najmocniejszy wpływ na naszą wyobraźnię i podświadomość.

Dlaczego kino?

- ogromny ekran

- wysoka jakość obrazu

- przestrzenny dźwięk w systemie Dolby Surround lub Dolby Digital

- przyciemnione światło wpływające na koncentrację

- brak możliwości przełączenia kanału

- wyeliminowane czynniki mogące rozpraszać uwagę widza

Reklama w kinie charakteryzyje się najwyższym stopniem zapamiętania spośród wszystkich mediów – 5 razy wyższym niż reklama w telewizji. To oznacza, że 75% osób zapamiętuje reklamę kinową po jednorazowym kontakcie!

Kino dociera do trudno dostępnych konsumentów.

Widz kinowy rzadziej ogląda telewizję niż przeciętny konsument. Komplementarna o kino kampania daje reklamodawcy szansę dotrzeć z produktem do grup osób trudniej dostępnych za pomocą tradycyjnych mediów.

Atrakcyjna grupa docelowa.

Widzowie kinowi to otwarci, aktywni, podatni na reklamę młodzi konsumenci o ponadprzeciętnym wykształceniu i dochodach, stanowiący dla reklamodawcy wyjątkowo atrakcyjny target.

Reklama na dużym ekranie jest częścią emocji kinowych.

Atmosfera relaksu i przyjemności towarzysząca wizycie w kinie determinuje pozytywne nastawienie konsumenta do prezentowanej w kinie reklamy zwiększając jej efektywność.

Innowacyjność.

Kino stwarza możliwość łączenia mocy promocji marki na ekranie z bezpośrednim doświadczeniem produktu przez konsumenta w postaci różnorodnych akcji ambientowych w holu kinowym.

Dotarcie lokalne.

87% konsumentów chodzi do kina najbliższego w miejscu jego zamieszkania. Stwarza to lokalnym reklamodawcom  nieograniczone możliwości dotarcia do tej grupy.

Policzalność.

Kino jest medium, które jest w stanie dokładnie określić ilość konsumentów, którzy spotkali się z produktem reklamodawcy na ekranie.

Odpowiednio mocne oddziaływanie reklamy i koncentracja widza pozwala na zbudowanie wysoce efektywnej akcji reklamowej.

A tak może wyglądać Twoja reklama

Reklama w Kinie PLANETA, najlepszą formą promocji w Naszym regionie!

NASI PARTNERZY

 mce_href=